-
NL
MAURTEN
Gel Mix 480 - 6 stuks
Heb je nog vragen over dit product? Stel een vraag
- 120 gram koolhydraten per sachet
- Te mengen met 200 ml water
- Gebaseerd op Maurten Hydrogel Technology
- Dikkere textuur dan Drink Mix, vloeibaarder dan Gel
- Neutrale basis zonder toegevoegde smaak
- Combineerbaar met Maurten Additions
- Ontworpen voor gebruik met de Gel Mix Flask 350 ml
- Flask met SpeedFill™-dop en bijtventiel
- Tot 72 uur gekoeld houdbaar na bereiding
- Ideaal voor lange trainingen, wedstrijden en intensieve trainingsblokken
Omschrijving
De Maurten Gel Mix 480 is een innovatieve koolhydraatfuel voor duursporters die hun energie-inname tijdens lange trainingen en wedstrijden naar een hoger niveau willen tillen. Dankzij Maurten Hydrogel Technology combineert deze fuel 120 gram koolhydraten per sachet met een unieke textuur: dikker dan Drink Mix, maar vloeibaarder dan een traditionele gel.
Meng één sachet met 200 ml water en gebruik de Gel Mix 480 in de speciaal ontworpen Gel Mix Flask 350 ml. De zachte flask past eenvoudig in een runningvest, heupgordel of achterzak en is voorzien van een SpeedFill™-dop en bijtventiel, zodat je ook tijdens het lopen gemakkelijk kunt bijvullen en drinken.
Hydrogel Technology
Gel Mix 480 is pH-gevoelig en verandert in de zure omgeving van de maag in een hydrogel. Hierdoor worden de koolhydraten ingekapseld en door de maag naar de darm getransporteerd, waar ze kunnen worden opgenomen. Zo ondersteunt Gel Mix 480 een efficiënte koolhydraatvoorziening tijdens langdurige inspanningen.
Persoonlijk aan te passen
Gel Mix 480 bevat geen toegevoegde smaakstoffen, kleurstoffen of conserveringsmiddelen. Hierdoor kun je de smaak en beleving zelf aanpassen met Maurten Additions, verkrijgbaar in onder andere Cola, Menthol, Orange en Apple. Zo kun je tijdens langere trainingen en wedstrijden eenvoudig variëren en smaakvermoeidheid beperken.
Belangrijkste kenmerken
Gebruik
Los één sachet Gel Mix 480 op in 200 ml water en schud goed. Vul hiermee de Gel Mix Flask 350 ml. De bereide Gel Mix 480 kan maximaal 72 uur in de koelkast worden bewaard. Voor de optimale gebruikservaring wordt de Gel Mix Flask 350 ml aanbevolen.
Hou me op de hoogte
Laat je e-mailadres achter. We geven je een seintje zodra dit product weer op voorraad is.
- Product: Gel Mix 480 - 6 stuks
- Maat:
**NOT FOUND** key: product.orderListCreateTitle
**NOT FOUND** key: product.orderListEmptyPrompt